O nas

O fotografia ślubna Limanowa

W Limanowej, w mieście w południowej części Polski, można odkryć niezwykłe miejsca dla Fotografii ślubnej Limanowa. Położony w Beskidzie Wyspowym niemal 25 kilometrów na zachód od Nowego Sącza.

Bez wątpienia to wyjątkowe miejsce dla Fotografa ślubnego Limanowa. Niezwykle usytuowane miasto w kotlinie Górskiej u zbiegu potoków: Mordarka, Jabłoniec i Starowiejskiego, nad potokiem Sowlina.

Miasto to posiada ogrom atrakcji turystycznych, które Fotograf ślubny Limanowa szeroko wykorzysta w swojej ofercie ślubnej. Okoliczny krajobraz będzie stanowił wspaniałe i urokliwe tło niejednej sesji ślubnej. Bardzo rozległa panorama widoków zachęca Fotografa ślubnego Limanowa do robienia zdjęć z różnej perspektywy i profilu.

Fotograf ślubny Limanowa pozwoli uwiecznić to co ulotne…

 

O mnie

Pisząc o swoich zdjęciach, sądziłeś pewnie, że napiszę tutaj sporo tekstu o tym jakim to jestem świetnym fotografem, że mam profesjonalny sprzęt fotograficzny, itd. Nie! Nie napiszę jak większość, oklepanego stwierdzenia typu fotografia to moja pasja, że profesjonalny sprzęt, podejście itd… – niech zdjęcia mówią za siebie.

KONTAKT z Fotografem Limanowa

Telefon: +48 530 955 908
Email:
skorzystaj z formularza poniżej

Wyślij

 

Niektóre miejscowości gdzie pracowałem jako fotograf ślubny : Zakopane, Limanowa, Nowy Targ, Nowy Sącz, Rabka-Zdrój, Szczawnica, Raba Wyżna, Czarny Dunajec, Piekielnik, Jabłonka, Lipnica Mała, Lipnica Wielka, Zawoja, Bukowina Tatrzańska, Krościenko, Waksmund, Łopuszna, Biały Dunajec, Kościelisko, Białka Tatrzańska, Spytkowice, Czorsztyn, Niedzica, Szczawnica, Łapsze, Poronin, Ludźmierz, Wadowice, Myślenice i inne.

Jeśli jesteście zainteresowani współpracą zapraszam do spotkania ze mną, rozmowy i przedyskutowania Waszych indywidualnych oczekiwań.

Wszystkie fotografie, które wspólnie stworzymy powinny pokazywać Was i Waszą radość. Z mojej strony możecie liczyć na oryginalne pomysły i ciekawe zdjęcia, ale to od Was zależy jak chcecie zapamiętać ten dzień, dlatego zawsze staram się zapoznać z oczekiwaniami Pary Młodej i każde zlecenie przyjmuję indywidualnie.
Zapraszamy do zdjęć (fotografii), bo to one są tutaj najważniejsze… -> www.Fotograf-Limanowa.pl

Fotograf ślubny Limanowa pozwoli uwiecznić to co ulotne…

O nasadm_fotograf limanowa